Skip to main content

Zapraszamy do kontaktu: 500 120 180 lub biuro@hebrock-maszyny.pl

HEBROCK - RODZINNY BIZNES

OKLEINIARKI ZE WSCHODNIEJ WESTFALII

Wschodnia Westfalia jest bijącym sercem niemieckiego przemysłu meblarskiego, ale o wiele więcej serc bije tu również dla rzemieślników. Obie tradycyjne firmy o ugruntowanej pozycji sprzed 100 i więcej lat oraz obiecujący nowicjusze odnoszą sukces w Westfalii. Oto środowisko, które nieustannie inspiruje i motywuje nas do ciągłego dostosowywania naszych okleiniarek do wymagań naszych użytkowników od momentu założenia firmy w 1980 roku. Ponieważ Hebrock jest firmą rodzinną, głęboko zakorzenioną w branży, inspirujemy się małymi i średnimi warsztatami.

INSPIRACJE

Liczne rozmowy z klientami i partnerami wpływają bezpośrednio na nasz rozwój i oczywiście również na naszą obsługę klienta. W ofercie znajdą Państwo okleiniarki od kompaktowych i wytrzymałych, startowych, jaką jest top 2000 plus z kapówką, precyzyjną regulacją frezów aż do naszej serii K z agregatem cykliny profilowej, promieniowej i urządzeniem do zaoblania naroży. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych okleiniarek na najwyższym możliwym poziomie dla film przemysłowych, a także dla średnich i małych przedsiębiorstw.

SĄSIEDZI

Lokalizacja w sercu niemieckiego przemysłu meblarskiego ma jeszcze jedną kluczową zaletę - sąsiedzka i partnerska współpraca z firmą Altendorf. Słynne na całym świecie piły formatowe Altendorf i okleiniarki marki Hebrock reprezentują najwyższą precyzję i jakość obróbki, a także gwarantują bezbłędną obróbkę płyt dla przemysłu drzewnego. Od wielu lat robią wrażenie na klientach z całego świata. Dlatego pracujemy razem od 2018 roku jako Altendorf Group.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Po wcześniejszej, indywidualnej rozmowie chętnie pokażemy maszynę na żywo. Oczywiście jest to również możliwe z użyciem materiałów klienta.

Ważna jest również dla nas przyszłość regionu, dlatego szkolimy:

 

  • mechaników
  • inżynierów- mechatroników
  • operatorów maszyn tnących